سایت تخصصی مادر و کودک (بی بی دارو)  با هدف جلب کامل رضایت مشتریان و همچنین آسودگی خرید آنان به دنبال راهکارهای ارائه خدمات با بهترین کیفیت است. در این راستا تمام کالاها قبل از ارسال، از نظر صحت و سلامت کنترل شده و در صورت تضمین استانداردهای کیفی برای مشتریان ارسال خواهد شد.

با این حال ممکن است شما مشتریان گرامی پس از دریافت کالا با مشکلاتی در کالای خریداری شده مواجه شوید. در این صورت مشتریان میتوانند با توجه به قوانین تعویض ۷ روزه سایت بی بی دارو ، کالاهای خود را تعویض نمایند.

 

تمامی فاکتورها در چند مرحله جداگانه بصورت دقیق و کامل بررسی شده و احتمال بروز خطا نزدیک به صفر می‌باشد. در عین حال نکات زیر یادآوری می‌شود:

بی بی دارو  برای تمامی محصولاتی که با گزینه‌ی خرید در سایت مشخص شده‌اند با رعایت شرایط زیر ، ضمانت تعویض و یا مرجوع ارائه می‌دهد. اگر از محصول خریداری شده رضایت نداشتید ، فقط کافیست مراحل زیر را به آسانی انجام دهید.
در این حالت می‌بایست حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان تحویل گرفتن بسته ، درخواست خود را مبنی بر تمایل به تعویض یا مرجوع نمودن بسته از طریق تماس تلفنی به ما اطلاع دهید (02133661298-09333649563). پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی بی بی دارو و دریافت پاسخ کامل مبنی بر مراحل کار ارسال، با توجه به توضیحات ارائه شده:

 

 

اگر محصولات در زمان باربری و ارسال دچار صدمه فیزیکی شده باشند :

 

لازم به ذکر است :

 

پس از دریافت بسته‌ی ارسالی خریدار (به منظور تعویض و یا مرجوع)، موضوع مورد بحث توسط کارشناسان بی بی دارو به دقت بررسی خواهد شد. در صورتی که موارد ذکر شده توسط خریدار، تائید شوند، طبق شرایط فوق اقدام خواهد شد. در غیر اینصورت بسته مجددا به آدرس ثبت شده در فاکتور خرید ارسال خواهد گردید.

مرجوعی از پست

در هر شرایطی، خریدار از تحویل گرفتن بسته خودداری نماید ، این بسته تا حداکثر یک هفته نزد بی بی دارو بصورت امانت باقی خواهد ماند و ارسال مجدد آن منوط به پرداخت هزینه‌ی ارسال (بصورت کامل) از جانب خریدار خواهد بود. پس از گذشت این زمان و درصورت خودداری خریدار از بازپسگیری بسته ، بی بی دارو هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری از بسته‌ی مذکور و محتویات آن نداشته و کلیه مسئولیت‌ها بر عهده خریدار خواهد بود.