قوانین ارسال سفارشات:

زمان ارسال مرسولات تهران:

سفارشات ثبت شده هر روز، ۴۸ ساعت بعد ارسال می‌شود. (طبق انتخابی مشتری)

بازه زمانی تحویل کالا:

کلیه سفارشات  از شنبه الی پنج شنبه به جز ایام تعطیل ارسال می شود .

 

هزینه ارسال مرسولات تهران :

سفارشات کرج:

سفارش‌ها برای شهرستان های گرمدره،شهرقدس،اندیشه،شهریار،فردیس،ملارد، گوهردشت، مشکین دشت،محمدشهر،مهرشهر،ماهدشت، کمالشهر، چهارباغ، کلاک بالا وپایین، شهرک جهان نما ،خرم دشت،قزلحصار، زیبا دشت، همایون ویلا، شهرک طلاییه، کیانمهر، شاهین ویلا، عظیمیه، باغستان، اسلام آباد، جهانشهر، پیشاهنگی، بهارستان و شهرکرج ظرف ۴۸ ساعت کاری تحویل داده می شود و بقیه شهرستانهای استان البرز از طریق پست ارسال شده و حداکثر زمان تحویل بین ۳ الی ۴ روز کاری است.

در روزهای بارانی و برفی، ممکن است سفارشات با تاخیر ارسال شود.

زمان تحویل سفارشات شهرستان

ارسال سفارشات به شهرستان های اطراف تهران و سایر شهرها، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۳ الی ۷ روز کاری است.

هزینه ارسال مرسولات تهران و شهرستان:

 

برای اطلاع از مرسوله خود لطفا به صفحه دریافت کد رهگیری پستی مراجعه کنید و سپس، با وارد نمودن کد رهگیری پستی مشاهده نمایید.

سفارشات در روزهای تعطیل، پنج‌شنبه و جمعه:

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش بدست خریدار خواهد رسید.

قوانین عودت سفارش :

در صورتیکه مشکل کالا در زمان تحویل سفارش مشخص نشود ، می توانید با تماس با شماره تلفن 98 12 66 33(021) سایت بی بی دارو  طی ۷ روز از زمان تحویل کالا، مشکل را به اطلاع کارشناسان ما برسانید.

کالاهایی امکان عودت دارندکه دارای شرایط زیر باشند:

اقلام زیر امکان عودت ندارند:

پس از بررسی کارشناسان بی بی دارو  و تایید عودت کالا در صورتیکه سفارش مربوط به تهران باشد، هماهنگی لازم برای ارسال پیک شرکت و تحویل کالای مشکل دار و ارائه محصول جایگزین و یا عودت وجه انجام می شود.

در صورتیکه سفارش مربوط به شهرستان باشد، هماهنگی عودت کالا و تحویل به پست با هزینه بی بی دارو انجام می شود و بعد از دریافت کالای مرجوعی، هزینه و یا کالای جایگزین ارسال خواهد شد

پس از تایید عودت کالا به مجموعه بی بی دارو، مبلغ فاکتور بین ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری به شماره کارت مبدا یا شماره کارت اعلامی واریز خواهد شد.

نکات در زمان تحویل کالا:

لازم است در شهر تهران  تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود.  همچنین  مشتریان در شهرستان قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک و سپس رسید .
برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرتهران، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 98 12 66 33(021) تماس گرفته و مورد را اطلاع دهید.

تبصره:

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا ۳ روز کاری نزد بی بی دارو به امانت مانده و بعد از این زمان اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و در صورت واریز وجه سفارش، مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است ، عودت خواهد شد.

قوانین عدم موجودی کالا:

داروخانه آنلاین بی بی دارو در تحویل کلیه سفارشات، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد، با وجود این اگر موجودی محصولی در بی بی دارو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به نهایی کردن سفارش، حق کنسل کردن آن برای بی بی دارو  محفوظ است و یا مشتری می تواند سفارش دیگری را جایگزین کند.