آرایشی بهداشتی

داروخانه آنلاین

فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
13,900تومان419,000تومان
توضیحات تکمیلی

لوازم آرایشی بهداشتی که این روزها تقریبا توسط تمامی افراد سطح جامعه استفاده می شود، موضوع و بحث گسترده ای است که لازم است در مورد آن به خوبی و با جزئیات کامل اطلاعات مفید و کاربردی را داشته باشیم. در این مورد بهتر است بدانید که چه مولفه هایی را در هنگام خرید این لوازم باید در نظر داشته باشید و چگونه می توانید به خوبی و با خیالی آسوده در مورد انتخاب و خرید این لوازم تصمیم گیری کنید.

دسته بندی های لوازم آرایشی بهداشتی

دسته بندی های لوازم آرایشی بهداشتی

همان طور که از نام این محصولات مشخص است، دسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی به دو گروه عمده لوازم آرایشی و لوازم بهداشتی طبقه بندی می شود. این دو گروه می توانند به خوبی و به سادگی دارای اجناس تقلبی و یا اصل باشند که راه های مختلفی نیز برای شناخت آن ها وجود دارد. معمولا لوازم بهداشتی برای استفاده خانم ها و آقایان به صورت مشترک است و البته برخی از آن ها برای جنسیت و یا گروه سنی خاصی تولید می شود که جز استثنائات است.

اما لوازم آرایشی بیشتر برای استفاده خانم ها ساخته و عرضه می شود. این مواد ارایشی و بهداشتی را می توانید از مراکز و فروشگاه های مختلفی تهیه کنید که هر کدام از آن ها می توانند به خوبی و به سادگی به مصرف شما برسند، اما نکته مهم در اینجا است که نباید از اجناس تقلبی و یا بی کیفیتی استفاده کنید؛ زیرا لوازم آرایشی بهداشتی به صورت مستقیم با بدن و همچنین پوست شما در تماس است و در صورتی که دارای کیفیت بسیار پایینی باشد می تواند سبب شود که دچار بیماری های مختلفی شوید.

برای خرید این نوع از لوازم بهتر است به داروخانه هایی همچون داروخانه مادر و کودک مراجعه کنید. این داروخانه ها می توانند اجناس اصلی و با کیفیتی را به شما عرضه کنند که دیگر از بابت سلامت و اصالت کالا نگرانی برای شما باقی نماند. گمان نکنید که خریدن این محصولات با قیمت بالاتر از داروخانه ها در حقیقت اسراف کردن پول است، بلکه به این نکته توجه داشته باشید که با خرید و استفاده از محصولات آرایشی مرغوب دیگر نگران ابتلا به بیماری های پوستی مختلف نبوده و می توانید با خیالی آسوده از آن ها استفاده نمایید.

نکات مهم در خرید لوازم آرایشی بهداشتی

نکات مهم در خرید لوازم آرایشی بهداشتی

اما چه نکاتی را در هنکام انجام این مدل از خریدها باید در نظر داشته باشید. توجه کردن به این نکات می تواند به شما کمک کند که خرید بهتر و ساده تری را انجام دهید. نکاتی که در ادامه ذکر می شوند می توانند به شما کمک کنند.

توجه به تاریخ

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید آن است که به تاریخ درج شده بر روی جعبه و یا قوطی لوازم آرایشی بهداشتی مورد نظر خود دقت کنید. تاریخ انقضا محصول حداقل 1 الی یک سال و نیم دیگر نیز باقی مانده باشد زیرا معمولا لوازم ارایشی که خریداری می کنید برای یک سال شما کافی هستند. نکته مهم دیگر آن است که به تاریخ تولید محصول نیز دقت داشته باشید.

برند محصول

در حوزه محصولات آرایشی بهداشتی بهتر است به برند محصولی که خریداری می کنید نیز توجه کنید. متاسفانه یا خوشبختانه در حوزه سلامت و زیبایی برخی از برندها نسبت به دیگر موارد دارای کیفیت بسیار بالا و همچنین خوبی هستند که می توانید به سادگی و به راحتی به برند و نام آن ها اعتماد کنید.

اما دلیل دیگری که توجه کردن به برند را توصیه می کنیم مربوط به آن است که به طور مثال برخی از کرم پودرها و یا حتی کرم های معمولی که برای آرایش استفاده می شوند، با پوست شما سازگاری دارند اما دوست شما نمی تواند از همان کرم استفاده کند. این موضوع باعث می شود که هر کس برند مختص خودش را داشته باشد. بنابراین اگر هنوز برند مناسب خودتان را پیدا نکرده اید، نا امید نشوید و به جستجو در این حوزه ادامه دهید.

هولوگرام

مورد بعدی در خصوص وجود هولوگرام محصول است. این نوع از محصولات معمولا در صورتی که اصل و اورجینال باشند دارای هولوگرام و برچسب مخصوص به خودشان بوده و می توانید از طریق آن تشخیص دهید که آیا محصول خریداری شده توسط شما اصل است و یا صرفا یک کپی بی کیفیت از روی محصول اصلی می باشد.

نوع پوست

مورد بعدی که بهتر است به آن توجه کنید در خصوص نوع پوست، نوع مو و…است که در مورد هر شخصی با دیگری متفاوت است. به طور مثال باید گفت که برخی از افراد دارای پوست های خشکی هستند و این در حالی است که خواهر و یا یکی از نزدیک ترین اعضای خانواده آن ها دارای موها و پوستی بسیار نرم می باشد. همین مورد سبب می شود تا هر فرد نیاز به محصولات و لوازم آرایشی بهداشتی مخصوص خودش داشته باشد و نتواند از محصولاتی که برای دیگران مناسب است استفاده کند.

بنابراین پیش از آن که بخواهید خرید خود را انجام دهید بهتر است بدانید که نوع پوست و موی شما جز کدام دسته قرار می گیرد و سپس با توجه به اطلاع از این موضوع خرید خود را انجام دهید.

جمع بندی

خرید کردن در حوزه لوازم آرایشی بهداشتی را در این مقاله برای شما توضیح دادیم. آن چیزی که اهمیت دارد این است که مرکز و فروشگاه و یا داروخانه ای همچون بیبی دارو را پیدا کنید که بتواند به شما اجناس با کیفیت را ارائه کند. در غیر این صورت بهتر است نگران بیماری های پوستی و… در آینده ای نه چندان دور باشید. سعی کنید موارد ذکر شده در این مقاله را فراموش نکرده و همواره در هنگام انجام خرید لوازم آرایشی بهداشتی در نظر داشته باشید.

کمتر بخوانید بیشتر بخوانید
فیلتر
فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
0100