تجهیزات زناشویی | خرید تجهیزات زناشویی | خرید کاندوم

فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
10,500تومان60,000تومان
توضیحات تکمیلی

رابطه جنسی و تحکیم روابط زوجین

رابطه جنسی یکی از بهترین لذت‌هایی است که بین زوجین برقرار می‌شود. کیفیت این رابطه به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام می‌توانند نقش بسزایی در بهبود آن دارند.

در حال حاضر با افزایش سواد جنسی افراد و تجهیزات جنسی که تولید شده‌اند، این روابط به بهترین شکل ممکن مدیریت می‌شود و موجب می‌شود تا افراد از آن لذت ببرند. میزان رضایت افراد از رابطه جنسی تا حد زیادی بر سلامت روحی و روانی آن‌ها تاثیرگذار است.

بسیاری از زوج‌ها با مشکلات جنسی و عدم رضایت در رابطه خود مواجه هستند که در برخی از این موارد افراد هیچ توجهی به این مشکلات نمی‌کنند و تلاشی برای رفع آن هم نخواهند کرد اما این افراد باید بدانند یک رابطه درست و باکیفیت می‌تواند روابط زوجین را تا حد زیادی بهبود ببخشد و رابطه عاطفی آن‌ها را هم نیز تقویت کند.

در حال حاضر وجود داروخانه‌ آنلاین  بی بی دارو به شما این امکان را می‌دهد تا محصول جنسی موردنظر خود را در اسرع وقت تهیه کنید.

 تجهیزات زناشویی

 تجهیزات زناشویی

باید در نظر داشت که بیماری‌های مزمن جسمی به نوبه خود می‌توانند موجب تغییراتی در رابطه جنسی افراد شوند و ناهنجاری‌هایی را برای آن‌ها به وجود بیاورد به همین دلیل باید به تمامی علائم و نشانه‌های جسمی خود توجه کنید تا بتوانید از بروز بسیاری از مشکلات و بیماری‌ها جلوگیری یا پیشگیری کنید.

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه محصولاتی با نام محصولات جنسی شناخته می‌شوند. در جواب این سوال باید بگوییم هر محصولی که کیفیت یک رابطه جنسی را افزایش دهد در این دسته قرار می‌گیرد.

ما در این قسمت می‌خواهیم شما را با بخشی از تجهیزات زناشویی آشنا کنیم:

  • انواع ژل‌های زناشویی

یکی از محصولاتی که به افزایش کیفیت یک رابطه جنسی کمک می‌کند، انواع ژل‌ها هستند که خود دارای دسته‌های زیر هستند:

ژل سفیدکننده

( در بسیاری از موارد استفاده از موبرهای مختلف موجب تیره شدن ناحیه تناسلی، زیر بغل و … می‌شوند، در اینجا استفاده از ژل‌های سفیدکننده می‌توانند کمک‌کننده باشند)

ژل حجم‌دهنده

(این ژل‌ها یکی از تجهیزات زناشویی هستند که با افزایش گردش خون در آلت مردان موجب می‌شوند تا حجم آن افزایش پیدا کند و بدین ترتیب لذت رابطه را دو چندان می‌کند)

ژل روان‌کننده

( این ژل با مرطوب کردن واژن، درد در هنگام رابطه جنسی را کاهش می‌دهد و بدین ترتیب به لذت رابطه کمک می‌کند، ثبت سفارش این محصولات از داروخانه آنلاین  بی بی دارو  می‌تواند کار شما را راحت‌تر کرده و موجب شوند تا سریع‌تر آن‌ها را دریافت کنید)

  • انواع اسپری‌های تاخیری

بعضی از مردان دچار اختلال زودانزالی هستند و این امر موجب می‌شود تا نتوانند لذت کافی را به شریک جنسی خود بدهند، استفاده از اسپری‌های تاخیری می‌تواند در این شرایط کمک‌کننده باشد.

  • انواع کاندوم

کاندوم یک پوشش پلاستیکی است که دارای خاصیت کشسانی است و برای جلوگیری از بارداری و یا انتقال بیماری‌های مقاربتی کاربرد دارد. کاندوم‌ها در دو صورت زنانه و مردانه وجود دارند و به شکل‌های خاردار، تأخیری و ساده و کلاسیک وجود دارند.

  • انواع تست بارداری

بسیاری از زنان برای تست بارداری خود از این نوع تجهیزات زناشویی استفاده می‌کنند. هورمون گونادوتروپین که توسط سلول‌های جفت تولید می‌شود اگر در ادرار تشخیص داده شود نشان می‌دهد که فرد باردار است.

اما باز هم برای مطمئن شدن باید به پزشک مراجعه کرده و آزمایش خون بدهید. این محصولات را می‌توایند از داروخانه تخصصی مادر و کودک تهیه کنید. تست‌های بارداری به صورت‌های زیر موجود هستند و مورد استفاده قرار می‌گیرند:

  • بی بی چک نواری

این نوع از تست‌ها نواری شکل هستند و باید درون لیوان ادرار قرار بگیرند.

  • بی بی چک قطره چکانی

بی بی چک قطره چکانی

این مدل داری یک حفره است که باید چند قطره ادرار روی آن با قطره چکان ریخته شوید. این مدل دارای حفره‌ای است که باید چند قطره ادرار با قطره چکان داخل آن ریخته شود.

خرید از …..

همانطور که تا اینجا متوجه شدید تجهیزات زناشویی تا حد زیادی می‌توانند در بهبود روابط جنسی کمک‌کننده باشند و آن را بهبود ببخشند. خرید این محصولات که با سلامت و روابط شما درارتباط است باید از مراکز معتبری صورت بگیرد تا موجب بروز مشکل و آسیبی در شما نشود.

برای اطلاع از موجودی محصولات و کسب مشاوره و راهنمایی بیشتر در این زمینه می‌توانید از همکاران ما در داروخانه تخصصی مادر و کودک کمک بگیرید.

کمتر بخوانید بیشتر بخوانید
فیلتر
فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
0100