تجهیزات بارداری | قیمت فروش و لوازم بارداری | خرید تجهیزات بارداری

فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
33,915تومان337,000تومان
توضیحات تکمیلی

معمولا مادران باردار بیشتر به فکر خرید سیسمونی و لوازم کودک هستند تا تجهیزات بارداری، بنابراین مادر به لوازم خاصی در دوران بارداری نیاز خواهد داشت.

بی بی دارو تصمیم گرفته است تا به طور تخصصی به لوازم بارداری مورد نیاز مادر در دوران بارداری بپردازد.

این لوازم عبارتند از

  • بی بی چک
  • محافظ سینه بعد از زایمان (شامل کرم شقاق سینه، کرم ضد ترک)
  • شکم بند بارداری
  • بالش بارداری
  • شیردوشی
  • بالش شیردهی

معمولا اکثر افراد در دوران حساس بارداری تمام فکر و ذکرشان خرید سیسمونی است و کمتر به فکر لوازم بارداری مورد نیاز مادر میافتند. اما باید بدانید که مادر در طی 9 ماه بارداری با شرایط بسیار متفاوت‌تری روبه‌رو می‌شود و تغییرات گسترده‌ای ( از سایز لباس‌ گرفته تا عادات خواب ) او را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند. بنابراین مادر در دوران بارداری به لوازم خاصی که به تجهیزات بارداری شناخته می‌شوند، نیاز خواهد داشت.

 دارو‌خانه تخصصی مادر و کودک بی بی دارو به عرضه تخصصی لوازم مورد‌نیاز مادر در دوران بارداری پرداخته‌ است و با فروش این محصولات سعی کرده‌ که تا حد امکان این دوران را برای مادران و همچنین کودکان ساده‌تر و شیرین‌تر کند.

تقسیم‌بندی انواع مختلف تجهیزات بارداری

لازم به ذکر است که جهت استفاده کاربردی‌تر از لوازم مخصوص بارداری معمولا آن‌ها را به ۴ دسته اصلی تقسیم‌بندی کرده‌اند:

۱.انواع تجهیزات مورد‌نیاز بارداری در سه ماهه اول

۲.انواع تجهیزات مورد‌نیاز بارداری در سه ماهه دوم

۳.انواع تجهیزات مورد‌‌‌نیاز بارداری در سه ماهه سوم

۴.تجهیزات مورد‌نیاز بعد از بارداری

در ادامه سعی داریم تجهیزات هر کدام از این دسته‌بندی‌ها را به طور مفصل برای شما عزیزان بیان نماییم.

لوازم بارداری در سه ماهه اول

لوازم بارداری در سه ماهه اول

۱.بی بی چک: اولین وسیله مورد‌نیاز در شروع بارداری بی بی چک است. در واقع مادران توسط تستی که از بی بی چک می‌دهند، می‌توانند از حدود ۶ روز بعد از لقاح از بارداری خود آگاه شوند.

۲.انواع قرص‌های مولتی ویتامین: یکی از ضروری‌ترین تجهیزات بارداری را می‌توان قرص‌های مولتی ویتامین دانست؛ مهم‌ترین آن‌ها برای رشد جنین ویتامین دی و فولیک اسید است. مادران باردار با مصرف این قرص‌ها می‌توانند از هرگونه مشکلات مغزی و نخاعی فرزندشان جلوگیری کنند. همچنین میزان اکسیژن موجود در خونشان را افزایش دهند.

۳.کتابچه راهنمای بارداری: قطعا مادران باردار به یک منبع معتبر به عنوان راهنما در این دوران نیازمند هستند. این منبع می‌تواند کتابچه‌های مخصوص بارداری و یا حتی سایت‌های معتبر باشند. گاهی أوقات با مطالعه این کتاب‌ها می‌توان جلوی برخی اتفاقات نا‌گوار را گرفت. اما از آنجایی که معمولا یافتن این کتابچه‌ها دشوار است و به بیانی دیگر کمیاب هستند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با مراجعه به وب سایت دارو‌خانه آنلاین این محصول را سفارش دهید تا در اسرع وقت درب منزل خود تحویل بگیرید.

۴.کرم‌‌های مرطوب‌کننده: این کرم‌ها در سه ماهه اول بارداری بسیار مفید هستند و مادران را از خشکی‌های پوست در امان نگه می‌دارند. حتی گاهی با استفاده از این کرم‌ها می‌توان از ترک‌های بارداری که در ماه‌های آخر دیده می‌شود، جلوگیری کرد.

لوازم بارداری در سه ماهه دوم

لوازم بارداری در سه ماهه دوم

۱.شکم‌بند بارداری: این شکم‌بند‌های کشسان معمولا در زیر شکم بسته می‌شوند و به کاهش کمر‌درد مادران باردار کمک می‌کنند. سعی کنید هنگام خرید نوع ضد‌حساسیت آن‌ها را تهیه کنید و به قابل تنظیم بودن سایز آن نیز دقت فرمایید.

۲.کفش‌های راحتی: یکی دیگر از اصلی‌ترین لوازم تجهیزات بارداری در سه ماهه دوم، کفش‌های راحتی هستند؛ چرا که در این دوران باید از هرگونه کفش مجلسی و پاشنه بلند مورد علاقه خانم‌ها خداحافظی کرد و به کفش‌هایی کاملا طبی روی آورد.

۳.لباس زیر مخصوص بارداری: در دوران بارداری به دلیل حساس شدن و بزرگ‌تر شدن سینه‌ها، استفاده از لباس زیر‌های بزرگ‌تر و راحت‌تر ضروری است. از آنجایی که ممکن است در تهیه لباس زیر مخصوص دچار مشکل شوید. با مراجعه به برخی از فروشگاه‌های معتبر لوازم بارداری از جمله دارو‌خانه آنلاین به راحتی می‌توانید لباس زیر مخصوص دوران بارداری را سفارش دهید.

۴.لباس‌ها و سارافون‌های بارداری: به دلیل افزایش وزن در این دوران دیگر پوشیدن لباس‌های معمولی برای مادران توصیه نمی‌شود. مادران باید سعی کنند در دوران حساس بارداری از لباس‌های راحتی و راسته همچون سارافون استفاده نمایند.

۵.بالش‌های بارداری: با گذشت زمان مادران حتی در خوابیدن هم دچار مشکل می‌شوند؛ به همین خاطر حتما باید از بالش‌های مخصوص بارداری استفاده کنند تا به لگن و ستون فقراتشان فشار زیادی وارد نشود. گفتنی است که مرکز داروخانه تخصصی آنلاین أنواع بالش‌های مخصوص بارداری و شیر‌دهی را همچون دیگر أنواع تجهیزات بارداری از بهترین برند‌های روز دنیا موجود دارد. با تنوع بی‌نظیری که در آن‌ها دیده می‌شود، برای تمامی سلیقه‌ها مناسب می‌باشند.

لوازم بارداری در سه ماهه سوم

۱.کرم ضد ترک: همان طور که می‌دانید به تدریج با جلو آمدن شکم مادر ترک‌های روی پوست در رنگ‌های قهوه‌ای و بنفش نمایان می‌شوند. این وضعیت معمولا برای مادران خوشایند نیست. به همین خاطر باید گفت که یکی از اصلی‌ترین لوازم تجهیزات بارداری در این زمان، کرم‌های مخصوص ضد ترک می‌باشد. سعی کنید کرم‌هایی استاندارد که شماره پروانه بهداشتی را دارا می‌باشند تهیه فرمایید.

۲.وسایل ساک بیمارستان: در سه ماهه آخر بارداری لازم است وسایل مربوط به ساک بیمارستان در روز زایمان را آماده کنید و حتما چند دست لباس زیر، دمپایی، شیر‌دوش دستی و … را همراه خود داشته باشید.

تجهیزات بعد از بارداری

۱.شیر‌دوش برقی یا دستی: با کمک این وسیله مادران می‌توانند حتی در زمان‌هایی که از نوزاد دور هستند، او را از شیر خود تغذیه کنند. این وسیله برای مادران شاغل بسیار ضروری است.

۲.محافظ سینه: مادران با کمک این وسیله نیز می‌توانند از انتقال هرگونه ویروس از نوک سینه به دهان نوزادشان خودداری کنند. استفاده از محافظ سینه حین شیر‌دهی یکی از جالب‌ترین ایده‌ها در این دوران می‌باشد.

۳.بالش مخصوص شیر‌دهی: برای اینکه نوزاد در شرایطی کاملا آرام و راحت از شیر مادر تغذیه کند، استفاده از این بالش‌ها را توصیه می‌کنیم. استفاده از این وسیله از خم شدن بیش از حد مادران نیز جلوگیری می‌کند.

خرید تجهیزات بارداری از بی بی دارو

لازم به ذکر است که دارو‌خانه تخصصی مادر و کودک عرضه کننده تمامی لوازم شخصی مادران باردار از بهترین برند‌های روز دنیا می‌باشد و می‌تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین سفارشات شما عزیزان را در اختیارتان قرار دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز می‌توانید به وب سایت مراجعه فرمایید.

کمتر بخوانید بیشتر بخوانید
فیلتر
فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
0100