مولتی ویتامین زنان

فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
34,425تومان381,500تومان
توضیحات تکمیلی

همه زنان به دنبال داشتن یک سبک زندگی سالم هستند. برای داشتن زندگی سالم به یک تغذیه سالم نیاز می باشد، که بتوان به کمک آن، سلامت بدن را حفظ کرد. گاهی اوقات با داشتن رژیم غذایی مناسب، باز هم بدن با کمبود ویتامین ها مواجه می شود. مولتی ویتامین یک مکمل روزانه می باشد که نیاز های بدن را جبران خواهد کرد. مصرف مولتی ویتامین برای زنان بسیار ضروری می باشد، تا بتوانند مواد مغذی و ضروری بدن خود را دریافت کرده و از ابتلا به بسیاری از بیماری ها جلوگیری کنند.

مولتی ویتامین زنان تاثیر مثبتی برای سلامتی دارد. مولتی ویتامین سلامت قلب را حفظ می کند، خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد، برای سلامت پوست و مو مفید می باشد، سیستم ایمنی زنان را تقویت کرده و در کاهش استرس و اضطراب نیز موثر می باشد.

مولتی ویتامین بانوان حاوی چه ترکیباتی است؟

تاثیر مثبت مولتی ویتامین بر سلامتی، به دلیل وجود ترکیبات مفید در آن می باشد. مولتی ویتامین های مختلفی وجود دارند که ترکیبات آنها نیز متفاوت می باشد، یعنی هیچ کدام از مولتی ویتامین ها از نظر ترکیبات مشابه نیستند.

اجزای اصلی مولتی ویتامین خانم ها، مواد معدنی و انواع ویتامین ها می باشد. مولتی ویتامین بانوان با توجه به بهبود عملکردهای مختلف در بدن، ترکیبات متفاوتی نیز دارد. برخی از مولتی ویتامین ها علاوه بر ویتامین ها و مواد معدنی دارای ترکیبات گیاهی، اسیدهای چرب و آمینواسیدها نیز می باشند.

بهترین مولتی ویتامین زنان

بهترین مارک مولتی ویتامین برای زنان

ترکیبات مولتی ویتامین ها با توجه به برند و نوع محصول متفاوت می باشد. مولتی ویتامین ها به دلیل تامین نیازهای روزانه و حفظ سلامت بانوان، یک نیاز ضروری برای آنها می باشند. مولتی ویتامین زنان در برندهای مختلفی در بازار وجود دارند، بنابراین انتخاب بهترین مارک مولتی ویتامین، کار آسانی نیست. بهترین مولتی ویتامین را حتما با تجویز و توصیه پزشک تهیه کنید.

بهترین مارک مولتی ویتامین زنان، برندی است که نیازهای مورد نیاز بدن بانوان را تامین کند. بهترین مارک مولتی ویتامین باید بتواند کمبودهای تغذیه ای را جبران کرده و باعث بهبود عملکردهای بدن و تقویت انرژی و حفظ سلامتی شود. مولتی ویتامین ویتالی تون، استار ویت و ویتابیوتیکس و بسیاری برندهای دیگر را می توان از بهترین مارک های تولید کننده مولتی ویتامین دانست. مولتی ویتامین های بسیاری وجود دارند که همگی از مارک های معتبر می باشند، پس حتما از پزشک متخصص برای انتخاب بهترین مولتی ویتامین کمک بگیرید.

بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان

به دلیل اهمیت مولتی ویتامین ها برای سلامتی، حتما باید برندهای معتبر مولتی ویتامین را خریداری کنید. مولتی ویتامین های خارجی، دارای ترکیباتی با کیفیت بالا هستند. اگر مولتی ویتامین زنان از برندهای خارجی باکیفیت تهیه شود، یک مکمل خالص و قوی برای بدن می باشد. مکمل های خارجی زیادی در بازار وجود دارند که انتخاب بهترین مکمل خارجی و مناسب برای هر فرد، به عهده ی پزشک متخصص می باشد.

مولتی ویتامین زنان A-Z یوروویتال، مولتی وومن بانوان، ول وومن و مولتی فور هر، از مولتی ویتامین های پر استفاده برای بانوان می باشند. مولتی ویتامین های خارجی دیگری نیز وجود دارند که پزشک با توجه به شرایط و نیاز فرد تجویز می کند.

بهترین مولتی ویتامین خارجی زنان

بهترین مولتی ویتامین ایرانی برای زنان

مولتی ویتامین های ایرانی زیادی وجود دارند که در بازار با مدل های خارجی رقابت می کنند. مولتی ویتامین های ایرانی نیز از کیفیت بالایی برخوردارند و ترکیبات آنها با توجه به نیاز زنان ایرانی ساخته می شود. برخی مولتی ویتامین های ایرانی هستند که مانند مدل های خارجی، دارای انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز می باشند. مولتی ویتامین های اکتی وومن ابیان دارو، مولتی ویتامین فور وومن دانا و مولتی مینرال از نمونه مولتی ویتامین های ایرانی و خوب موجود در بازار هستند.

قیمت مولتی ویتامین مینرال مخصوص خانم ها

مولتی ویتامین بانوان مینرال ، دارای ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز زنان می باشد. این مولتی ویتامین ها علاوه بر ویتامین ها حاوی آنزیم، پروبیوتیک، آهن و اسیدهای آمینه نیز می باشند. مینرال ها برای سلامت عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و سیستم ایمنی را تقویت می کنند. این محصولات در مدل های ایرانی و خارجی در بازار وجود دارند به همین دلیل قیمت متفاوتی دارند، اما با توجه به ارزش آنها و اینکه یک مکمل غذایی کامل هستند، قیمت مناسبی دارند.

خرید مولتی ویتامین بانوان

بانوانی که با کمبود ویتامین ها و عناصر خاصی در بدن مواجه هستند حتما باید خرید مولتی ویتامین مناسب و مورد نیاز را مد نظر قرار دهند. زنان به دلیل گذراندن مراحل حساس مثل دوران شیردهی، بارداری و یائسگی برای جبران کمبودهای بدن به مولتی ویتامین نیاز پیدا می کنند.

خرید مولتی ویتامین بانوان باید با مشورت پزشک صورت گیرد، به دلیل اینکه محصولات فراوانی با ترکیبات مختلف در بازار وجود دارند و مصرف برخی از مولتی ویتامین ها بدون تجویز پزشک ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد. مولتی ویتامین را پس از تجویز پزشک از مراکز معتبر و داروخانه ها خریداری کنید.

خرید مولتی ویتامین زنان

بهترین مولتی ویتامین برای افزایش وزن

مولتی ویتامین زنان، علاوه بر نقش موثر در سلامت عمومی بدن، برای افزایش وزن نیز مورد استفاده قرار می گیرند. کمبود وزن در بدن ممکن است به دلیل کمبود ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز باشد. با مصرف مولتی ویتامین مورد نیاز بدن و افزایش اشتها، کمبود وزن نیز جبران شده و فرد افزایش وزن پیدا می کند. ویتامین های گروه B و روی، باعث افزایش اشتها و افزایش وزن می شوند. مولتی ویتامین هایی که این ویتامین ها را در ترکیبات خود داشته باشند مثل کامپلیت یوروویتال، دیلی ویتامین، مینرال و مکمل زینک علاوه بر رفع کمبودهای بدن، وزن را افزایش می دهند.

مولتی ویتامین برای زنان بالای 40 سال

زنان بالای 40 سال به دلیل اینکه به مرور زمان برخی ویتامین ها و مواد معدنی را از دست می دهند به مصرف مولتی ویتامین نیاز دارند تا کمبودهای بدن آنها جبران شود. مصرف مولتی ویتامین در این زنان برای سلامت عمومی آنها بسیار مفید می باشد و از ابتلا به بیماری هایی مثل پوکی استخوان و بیماری های قلبی پیشگیری می شود. مولتی فور هر و مگافود، نمونه ای از مولتی ویتامین های مناسب برای این سن می باشد.

بهترین مولتی ویتامین برای زنان بالای 50 سال

در سن بالای 50 سال بدن با تغییرات عمده ای روبرو می شود. در این سن خطر بروز بیماری های مزمن افزایش پیدا می کند، همچنین زنان به دلیل آغاز دوران یائسگی تغییرات زیادی را در بدن مشاهده می کنند و با کمبود برخی ویتامین ها و مواد مغذی مواجه می شوند. مولتی ویتامین اس تی پی فارما، مینرال، آپوویتال و یوروویتال از نمونه های خوب برای زنان در این سن می باشد.

مولتی ویتامین به‌عنوان مکمل غذایی در کودکان، زنان باردار، افراد دچار سوءتغذیه یا دارای علائم کمبود برخی ویتامین‌ها و مواد معدنی استفاده می‌شود. به طور کلی مصرف مولتی ویتامین برای بانوان به ویژه زنان باردار توصیه می گردد.
Multivitamin در ترکیبات مختلف (ساده، تراپوتیک، مینرال و…) عرضه می‌شود و گاه فرمولاسیون شرکتهای مختلف متفاوت است. معمولاً ترکیبی از ویتامین‌های A , C، E, k، D , B و برخی از مواد معدنی مانند کلسیم، روی، آهن، منیزیم، کروم، منگنز، مولیبدن، بتاکاروتن، پتاسیم، سلنیم و … می‌باشند.

انتخاب فرم مکمل مولتی ویتامین

از بین انواع مولتی ویتامینها شما باید انتخاب کنید که مصرف کدام فرم آنها برای شما راحت‌تر است. مولتی ویتامینها به شکل های مختلف زیر در بازار عرضه می‌شوند:

 • محلول مولتی ویتامین ( شامل شربت ، قطره ، سوسپانسیون و …)
 • پاستیل
 • پودر
 • قرص
 • کپسول
 • رمولاسیون تزریقی در دسترس هستند. البته شکل تزریقی فقط تحت نظارت پزشک تجویز می‌شود.

نکات مهم درباره مصرف

 • انجام دادن آزمایش ها منظم یا مراجعه به پزشک را فراموش نکنید.
 • این دارو برای شما تجویز شده است آن را به کسی توضیه نکنید.

قیمت مولتی ویتامین

قیمت ها همیشه یک فاکتور مهم در هنگام خرید هستند. هرچند هر گرانی دلیل بر مرغوب بودن محصول نیست ولی هر ارزانی نیز بی حکمت نیست. بنابراین سعی کنید بیشتر کیفیت محصول را در نظر بگیرید. مولتی ویتامینهای ارزان قیمت ممکن است حاوی پرکننده هایی مانند نشاسته و سیلیکا باشند. قیمت مولتی ویتامینهای ایرانی به نسبت نوع خارجی آن کمتر است بنابراین مولتی ویتامینهای ایرانی باکیفیت می تواند یک خرید مقرون به صرفه و مناسب باشد.

ما در داروخانه تخصصی مادر و کودک این ویتامین‌های تخصصی را برای سهولت شما عزیزان در یک جا گردآوری کرده‌ایم.

انتخاب multivitamin بر اساس سن و جنسیت

یکی از دیگر فاکتورهایی که ممکن است در انتخاب شما تاثیر گذار باشد، سن و جنیست شما خواهد بود.

 • مولتی ویتامین و مینرال مخصوص خانم ها و آقایان
 • مولتی ویتامین برای بانوان
 • مخصوص سالمندان
 • مخصوص کودکان
 • مخصوص دوران بارداری و شیردهی
 • در بدنسازی
کمتر بخوانید بیشتر بخوانید
فیلتر
فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
0100