مکمل گوارش کودکان - قیمت مکمل گوارشی کودکان

داروخانه آنلاین

فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
20,000تومان102,000تومان
توضیحات تکمیلی

مکمل گوارش کودکان

مکمل گوارش کودکان

اگر متوجه شده اید که کودک شما دچار ناراحتی و مشکلات گوارشی شده است، باید فوراً به آن رسیدگی شود! اگر برای مدت طولانی باقی بماند، مشکلات گوارشی می تواند منجر به مشکلات بسیار جدی تری مانند مشکلات رفتاری یا دشواری می شود.

مشکلات گوارشی کودک

 

بنابراین مهم است که از همان ابتدا روده سالمی را برای کودک خود حفظ کنید. بالاخره یک کودک سالم، کودکی شاد است.

در این مطلب داروخانه آنلاین بی بی دارو سعی دارد نحوه بهبود سلامت روده فرزندتان را به شما آموزش دهد (می توانید از این نکات برای خودتان نیز استفاده کنید!):

  1. از پرخوری خودداری کنید

ممکن است وسوسه انگیز باشد که به توصیه والدین خود تسلیم شوید که باید به فرزندتان زیاد غذا بدهید زیرا در حال رشد است، اما مطمئن شوید که این توصیه را تا حد معقول نگه دارید. بچه ها باید بخش های مناسبی بخورند و آنچه برای هر کودک مفید است ممکن است از کودکی به کودک دیگر متفاوت باشد. می توانید به این راهنمای تغذیه کودک خود مراجعه کنید

رژیم غذایی کودک خود را با دقت تماشا کنید تا مطمئن شوید که او غذای کافی دریافت می کند تا گرسنه نشود، اما به او بیش از حد غذا ندهید تا جایی که سیستم گوارشی او نتواند آن را مدیریت کند.

  1. به آنها غذاهای پرفیبر بدهید

مصرف یک سیب در هر روز شما را از دکتر دور نگه می دارد! این فقط چیزی نیست که مردم برای تشویق فرزندانشان به خوردن سیب های بیشتر می گویند – این یک جمله درست است به خصوص در مورد سلامت روده. البته، این فقط برای سیب قابل اجرا نیست. با غذاهای غنی از فیبر مانند لوبیا، انواع توت ها و غلات پر فیبر، روده کودک خود را سالم و شاد نگه دارید.

  1. در زمان های مناسب مایعات فراوان بنوشید

کودک خود را در طول روز به خوبی هیدراته نگه دارید. مایعات فراوان تاثیر خوبی بر روده کودک شما خواهد داشت. این امر به ویژه در آب و هوای گرم مانند سنگاپور بسیار مهم است – زمانی که فصل مه فرا می رسد، بسیار مهم است! شیر همچنین برای کودکان شما مفید است تا به سلامت روده آنها کمک کند.

  1. ورزش

اجازه دهید بچه هایتان ورزش خود را در زمین بازی یا خانه انجام دهند. در هر صورت، آنها برای حفظ سلامت و شادابی بدن خود و همچنین ترویج باکتری های خوب در بدن خود به ورزش نیاز دارند. وقتی بچه‌ها ورزش می‌کنند، اندورفین ترشح می‌شود و این به کاهش استرس کمک می‌کند، که به سلامت روده نیز منجر می‌شود. اگر به آنها اجازه دهید در ساعات اولیه صبح در فضای باز ورزش کنند، می توانند ویتامین D ضروری را که برای استخوان ها، سطح کلسیم و همچنین سلامت پوست و مو ضروری است، جذب کنند.

  1. بدون فست فود! بدون غذاهای فرآوری شده!

آه، چقدر وسوسه انگیز است که بچه ها را با یک غذای فست فود تشویق کنید. آنها برای روزها واقعاً از شما خوشحال خواهند شد و احتمالاً تمام تکالیف خود را به موقع انجام می دهند، اما این کار به قیمت سلامت روده آنها انجام می شود. اگر آنها قبلاً از مشکلات گوارشی رنج می برند، قرار دادن غذای فراوری شده بیشتر در بدن آنها فقط اوضاع را بدتر می کند.

  1. باکتری های خوب را وارد بدن فرزندان خود کنید.

این به معنای خوردن غذاهایی مانند ماست است. اخیراً محصولات زیادی برای ترویج باکتری های خوب مانند کفیر ظاهر شده اند. حتی می توانید آنها را در خانه درست کنید.

مکمل گوارشی نوزادان

 

باکتری های خوب ممکن است به نوزادان در مشکلات گوارشی خاصی مانند قولنج، گاز و اسهال کمک کنند. مزایای سلامتی فراتر از حمایت از هضم مطلوب است. از حمایت از سیستم ایمنی کودک و کاهش خطر ابتلا به آلرژی، دلایل زیادی وجود دارد که کودک شما می تواند از مصرف یک مکمل پروبیوتیک با کیفیت بالا بهره مند شود.

سخن پایانی

یبوست یکی از شایع‌ترین مشکلات گوارشی در کودکان بوده که به معنی تأخیر یا سختی در دفع مدفوع اطلاق می‌شود. در داروخانه بی بی دارو  به طور جامع به مشکلات سلامت گوارش کودکان پرداخته و با هر بودجه محصولات مناسبی، از قبیل شربت، قطره وغیره معرفی شده است.

کمتر بخوانید بیشتر بخوانید
فیلتر
فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
0100