پرداخت اینترنتی:

در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه صفحه درگاه پرداخت برای شما باز خواهد شد که با ورود اطلاعات کارت بانکی و تایپ رمز دوم کارت و اطلاعات مربوط، قادر خواهید بود مبلغ سفارش را پرداخت نمایید. در این حالت وب سایت به صورت هوشمند، رسید پرداخت را برای شما در یک صفحه جدید و با قابلیت چاپ، نشان خواهد داد.

پرداخت در محل ویژه شهر تهران:

(این نوع پرداخت در حال حاضر به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی غیر فعال می باشد)

در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه سفارش شما آماده ارسال خواهد شد و یا همکاران واحد ارسال شرکت، در زمان تحویل بسته خریداری شده شما، مبلغ نهایی پیش فاکتور را از شما دریافت خواهد نمود.( لازم به ذکر است امکان پرداخت در محل موجود نمی باشد.)

دریافت حضوری سفارشات:

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای دریافت سفارش در همان روز، در هنگام ثبت سفارش در وب سایت (بی بی دارو) گزینه دریافت حضوری را انتخاب کنید  قبل از ساعت ۱۱ صبح ثبت گردند همان روز به صورت حضوری به داروخانه‌ی فیزیکی ما ( داروخانه دکتر حمزه جباری) مراجعه و مرسوله‌ی خود را دریافت نمایید.

زمان تحویل : تحویل حضوری در هر روز بین ساعت ۱۲ الی ۱۸ و تنها برای سفارشاتی که قبل از ساعت ۱۱ صبح ثبت شده باشند امکان پذیر است.

قانون عمومی اول:

در هر حالتی که وجه سفارش پرداخت شود، در صورت کنسل نمودن سفارش قبل از دریافت کالا، وجه شما تا ۷۲ ساعت کاری برای شما واریز خواهد شد. در این حالت وجه تنها به شماره کارتی پرداخت می شود که با نام صاحب سفارش مطابقت داشته باشد.