به سایت بی بی دارو خوش آمدید

01. درباره بی بی دارو

وبسایت بی بی دارو به پشتوانه علمی بنیانگذاران آن در حوزه های پزشکی، داروسازی و کامپیوتر در سال 1397 تاسیس شد و از ابتدای سال 1400 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. ما در چشم اندازی بلند مدت با قبول مسئولیت اجتماعی در خصوص سلامت مادران و کودکان، که ضامن جامعه ای سالم در آینده ای روشن است، در حال توسعه و پرورش یک سیستم جامع و مطمئن در بستر اینترنت برای کمک به آگاهی و سلامت خانوار هستیم.

 

کیفیت  محصولات و خدمات متوسط است و فرایند خرید بسیار سریع صورت می‌گیرد و مشتری زمان زیادی صرف خرید نمی‌کند و محصولات خریداری شده به سرعت مصرف می‌شوند. این مغازه‌ها در سال‌های اخیر در رقابت با سوپرمارکتها و سوپر سنترها 

ما در جهت بهبود ارائه خدمات و تنوع سبد محصولات تلاش می‌کنیم . بارزترین مشخصهٔ این فروشگاه‌ها تنوع کم کالا و کوچکی مکان آن ها است. اما ما همه این محصولات در یک سایت قرار داده ایم .

عباس احمد زاده

کارگردان خلاق

فاطمه ایزدی

توسعه دهنده پر قدرت
توسعه دهنده جوان
کارگردان خلاق
به سایت وودمارت خوش آمدید

02. تیم توسعه دهندگان

 

در سایت  بی بی دارو به روزترین مکمل های دارویی و تجهیزات مادر کودک تنها با سه کلیک قابل خریداریست. محصولات بی بی دارو محدود به نیازمندی های مادر کودک نیست بلکه هر آنچه از یک داروخانه انتظار دارید در اختیار شماست.

بی بی دارو کار را برای کاربران گرامی بسیار راحت کرده است این فروشگاه بزرگ در 24 ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد فقط کافی است تمامی مواردی را که نیاز دارید سفارش دهید .

team-member-alt3-1-small

باعلی پیر مردایان – بهینه سازی

به سایت وودمارت ما خوش آمدید ​

03. آخرین پروژه های استودیو

سایت وودمارت یکی از این ابزارهای قدرتمند اینترنتی است که امکان خرید مواد غذایی روزانه را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد.

کیفیت  محصولات و خدمات متوسط است و فرایند خرید بسیار سریع صورت می‌گیرد و مشتری زمان زیادی صرف خرید نمی‌کند و محصولات خریداری شده به سرعت مصرف می‌شوند. این مغازه‌ها در سال‌های اخیر در رقابت با سوپرمارکتها و سوپر سنترهاما در جهت بهبود ارائه خدمات و تنوع سبد محصولات تلاش می‌کنیم . بارزترین مشخصهٔ این فروشگاه‌ها تنوع کم کالا و کوچکی مکان آن ها است. اما ما همه این محصولات در یک سایت برای شما کاربران عزیز  قرار داده ایم پس در اولین فرصت با اولین سفارش تمام نیازهای خود را رفع کنید .

team-member-alt3-1-small

باعلی پیر مردایان – بهینه سازی