خرید کرم آبرسان

فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
63,000تومان317,000تومان
توضیحات تکمیلی

خرید کرم آبرسان که جز لوازم آرایشی بهداشتی است، موضوع مقاله ای می باشد که امروز قصد داریم تا در مورد آن صحبت کنیم. این نوع از کرم ها می توانند به خوبی سبب شوند تا پوست دست و صورت و همچنین بدن شما احیا شده و در وضعیت مناسبی قرار گیرد. در ادامه هم در مورد ماهیت و چیستی این نوع کرم صحبت خواهیم کرد و هم تصمیم می گیریم تا انواع مختلف این کرم ها را به شما معرفی کنیم. در صورتی که قصد خرید قطعی کرم آبرسان را پیدا کردید، بیبی دارو می توانید در این زمینه بهترین کرم ها را به شما معرفی نماید.

کرم آبرسان چیست؟

کرم آبرسان چیست؟

اگر بخواهیم به شکل کاملا ساده و راحتی ماهیت کرم آبرسان را توضیح دهیم تا در هنگام خرید کرم آبرسان دچار تردید نشوید، باید بگوییم که ممکن است در اثر عوامل مختلفی پوست شما دچار خشکی شود. این موضوع می تواند باعث شود که بیماری های مختلفی برای شما به وجود بیاید. اما در این بین محصولی تولید شده است که با نام کرم آبرسان به فروش می رسد. این کرم می تواند رطوبت مورد نیاز پوست را از روی خود پوست و همچنین هوای اطراف جذب کرده و وارد پوست کند.

موادی که تشکیل دهنده این نوع از کرم ها هستند شامل اسید هیالورونیک، گلیسیرین، آلوئه ورا، عسل، سدیم لاکتات و…می شوند. معمولا کرم های آبرسان بسیار سبک هستند و این سبک بودن آن ها به دلیل وجود چربی بسیار کمی است که داخل آن ها وجود دارد.

تفاوت کرم آبرسان و کرم مرطوب کننده

در هنگام خرید کرم آبرسان باید دقت کنید که به اشتباه کرم مرطوب کننده را خریداری ننمایید. هر دو این کرم ها برای نرمی و افزایش لطافت پوست شما تهیه شده اند و این در حالی است که می توانند فرمولاسیون و عملکرد متفاوتی نیز داشته باشند. می توانیم به صورت کلی تفاوت هایی که بین این دو کرم وجود دارد را مربوط به چگونگی تامین نیازهای رطوبتی پوستی ان ها بدانیم. با این وجود تاثیری که هر دو این کرم ها از خودشان برجای می گذارند می تواند بسیار شبیه به هم باشد.

ترکیبات

اولین مورد در خصوص ترکیباتی است که در این کرم ها به کار می رود. به طور کلی کرم های مرطوب کننده از ترکیباتی تشکیل می شوند که دارای پایه روغنی هستند. این مواد که دارای پایه روغنی می باشند، شامل مسدود کننده هایی همچون روغن های معدنی و وازلین هستند. مواد بعدی شامل مواد نرم کننده همچون استرها و روغن های گیاهی می باشند. این مواد می توانند برای پوست های خشک و بدون چربی کارایی بسیار بالایی داشته باشند.

اما در مورد ترکیبات و فرمولاسیونی که در کرم های آبرسان وجود دارد چه می توان گفت؟ در ترکیبات این مدل از کرم ها از موادی همچون هومکتانت ها همچون گلیسیرین و هیالورونیک اسید استفاده می شود که برای پوست های کم آب و یا دی هیدراته می تواند بسیار موثر باشد. هومکتانت ها در حقیقت ترکیباتی هستند که به عنوان جاذب رطوبت هوا عمل می کنند.

نحوه عملکرد

مورد بعدی در خصوص تفاوتی است که در نحوه عملکردی این کرم ها وجود دارد. نحوه عملکردی کرم های مرطوب کننده با کرم های آبرسان اندکی تفاوت دارد اما در نهایت می توان گفت که نتایج و تاثیرات مشابهی را از خود برجای می گذارند. در حقیقت کرم های مربوط کننده به نوعی ساخته می شوند که رطوبت موجود در پوست را حفظ کرده و اجازه خارج شدن آن را از دست  و به طور کلی از پوست ندهند.

با توجه به مواردی که گفته شد، باید بدانید که کرم های مرطوب کننده را معمولا برای پوست های خشک و کرم های آبرسان را برای پوست های کم آب و یا همان دی هیدراته استفاده می کنند. البته لازم به ذکر است که بسیاری از کرم های موجود می توانند خواص کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان را به صورت یکجا داشته باشند.

خرید کرم آبرسان

خرید کرم آبرسان

برای آن که بتوانیم از مزیت های این نوع از کرم به خوبی برخوردار شویم، بهتر است بدانیم که محلی که کرم خود را از آنجا تهیه می کنید بسیار مهم است. در حقیقت باید گفت که کرم هایی که از مراجع و فروشگاه های غیر مطمئن و غیر معتبر خریداری می شوند، چیزی جز آسیب برای پوست شما ندارند. بنابراین اولا فراموش نکنید که به دنبال اصالت کالا باشید و دوما تا جایی که امکان دارد سعی کنید لوازم آرایشی و بهداشتی خود همچون کرم آبرسان و…را از داروخانه تهیه کنید.

معمولا داروخانه ها به این شکل هستند که لوزم آرایشی و بهداشتی کاملا مطمئن و اصلی را به فروش می رسانند؛ بنابراین کرم های مختلفی که از داروخانه ها خریداری می کنید مسلما دارای کیفیت بالایی بوده و به احتمالا بسیار زیاد دارای قیمت بالاتری نیز هستند. این موضوع سبب می شود که بسیاری از افراد از خرید این کرم ها از داروخانه اجتناب کنند، اما فراموش نکنید که دیگر دچار بیماری های پوستی نشده و نیازی نیست تا هزینه های گزافی را برای باز پس گیری سلامتی خود بپردازید.

جمع بندی

موارد مطرح شده در خصوص خرید کرم آبرسان می تواند به شما کمک کند تا هرچه ساده تر و بهتر این نوع از کرم ها را پیدا کرده و مصرف نمایید تا پوست خشک شده و از بین رفته خودتان را مجددا احیا نمایید و شفافیت و روشنایی را باز هم به آن برگردانید. داروخانه مادر و کودک یکی از بهترین داروخانه هایی است که می توانید وسایل این چنینی خود را از آنجا خریداری کنید. با خرید لوازم آرایشی و بهداشتی از داروخانه ها می توانید از بابت کیفیت و همچنین اصل بودن محصول مورد نظر کاملا خاطر جمع باشید.

کمتر بخوانید بیشتر بخوانید
فیلتر
فیلتر براساس دسته بندی
فیلتر براساس قیمت
0100